Догляд за брекетами за допомогою іригатора

Догляд за брекетами за допомогою іригатора

Всі хочуть мати привабливу посмішку, а для цього потрібно мати рівні і красиві зуби. Якщо у Вас є проблеми з красою Вашої посмішки, то стоматологи вирішують їх за допомогою унікального пристрою, який називається брекети. Брекети допоможуть Вам придбати милу і рівну посмішку, але під час їх носіння Вам потрібно подбати про правильний догляд за брекетами.

Догляд за брекетами і зубами під час носіння цих конструкцій має свої особливості.

Період, під час якого носяться брекети, вимагає підвищеної уваги до догляду за зубами і за механічною конструкцією на зубах. Адже брекети припускають безліч пазів, гачків, замків та інших металевих частин на зубах. Елементарна чистка зубів в такій ситуації заважає. Під ці деталі потрапляє їжа, загнивання якої може служити причиною появи карієсу. Тому, коли брекети встановлені, догляд за ними стає відповідальною частиною лікування дефектного прикусу. Головне тут – ретельна гігієна ротової порожнини набором засобів, якими очищаються брекети. Їх можна купити в будь-якій аптеці. Набір догляду за брекетами повинен являти собою очищувальну брекети і зубну щітку зі щетиною для попередження пошкоджень зубів або ясен. Така щітка повинна мати V-подібний виріз на її щетині. Необхідний конусоподібний йоржик зі змінними насадками для очищення важкодоступних і закритих порожнин утворених кільцем брекета і яснами.

Для того щоб видаляти залишки їжі біля дуги і між зубами, слід купити зубну нитку, яка називається флосом. До складу зубної пасти повинен входити кальцій, фосфор, амінфлюорід. Для того щоб якісно очищати брекети, необхідно протизапальне полоскання рота. Щодо вибору конкретних виробів, особливо щітки для чищення брекетів, краще отримати рекомендації лікаря. Порад лікаря слід неухильно дотримуватися, проводячи очисні процедури вчасно і регулярно. Важливо враховувати, що особливої ​​уваги потребують конструкції з металу, які можуть піддаватися окисленню. Багато фахівців рекомендують довірити догляд за брекетами і професійну чистку лікарем-гігієністом. Це викликається тим, що брекети, навіть при ретельному чищенні, мають затишні місця скупчень залишків їжі. Такі процедури необхідно робити регулярно, щоб встановлені лікарем конструкції виконували свою функцію.

Одним з кращих засобів які дозволяють перетворити догляд за брекетами в приємну процедуру є іригатор. За допомогою іригатора Silon it Ви самостійно, без допомоги стоматолога, швидко і ефективно, а головне, якісно і приємно для Вас, очистите всі важкодоступні місця скупчення їжі, видалите зубний наліт, промасажуєте ясна і видалите окислення з брекетів. Стоматологи всього світу вважають іригатор найефективнішим засобом догляду за порожниною рота під час носіння брекетів.

Під час носіння брекетів слід виключати ситуації, які можуть викликати їх механічне пошкодження.

 

1у