Електрична зубна щітка або іригатор?

Електрична зубна щітка або іригатор?

Питання – що повинно бути у Вашій ванній кімнаті для правильного догляду за ротовою порожниною: електрична зубна щітка або іригатор?

Відповідь: і те, і інше, і багато чого ще додатково.

Але все підлягає порівнянню. Давайте почнемо порівнювати. І початком порівняння буде електрична зубна щітка, яка має початком своєї історії Швейцарію другої половини минулого століття. І тоді такі щітки з’явилися для використання їх людьми з обмеженою рухливістю або пацієнтами ортодонтических клінік. Але вже через п’ять років такої електричною зубною щіткою почали користуватися і в Європі, і в Америці всі бажаючі.

Електрична зубна щітка може бути вібраційного або обертальної.

І в одному і в іншому варіанті у електричних зубних щіток присутні вібруючі щетинки. Всі електричні зубні щітки мають таку щетинку, яка не здатна завдати жодної шкоди яснам або зубам. Тому електрична зубна щітка вважається безпечною, якщо порівнювати її зі звичайною зубною щіткою. Електричні зубні щітки досить ефективно видаляють будь-які непотрібні відкладення в порожнині рота, в тому числі і зубної твердий наліт, що запобігає появі зубного каменю. Всі електричні зубні щітки вимагають обов’язкового використання зубної пасти.

Деякі моделі сучасних електро зубних щіток оснащені автоматичним таймером, який визначає рекомендовані дві хвилини використання. А найсучасніші і розумні моделі щіток ділять навіть ці дві рекомендовані хвилини на рівні чотири інтервалу: щелепа нижня праворуч, щелепа нижня ліворуч, щелепа верхня праворуч і щелепа верхня ліворуч. Все це перетворює процес чищення ротової порожнини в максимально швидкий і одночасно ефективний. Але якщо Ви хочете користуватися найсучаснішими засобами по догляду за порожниною рота, то Вам, безумовно, необхідний іригатор.

Іригатор порожнини рота – це сучасний прилад, який під тиском викидає таку струмінь води, яка без будь-якої зубної пасти легко і надійно змиє будь нальоти, не завдаючи ніякої шкоди яснам і зубній емалі. Іригатор порожнини рота може отримувати необхідну воду не тільки з контейнера для рідини, але і безпосередньо з водопровідного крана. І перша і друга схема подачі води мають свої переваги. При використанні іригатора порожнини рота, в окремих випадках, може використовуватися спеціальний гель, який може мати знезаражувальний і навіть лікувальний додатковий ефект.

 

електрична зубна щітка або іригатор