Профілактика і лікування стоматиту за допомогою іригатора

Профілактика і лікування стоматиту за допомогою іригатора

Стоматит можна назвати одним з найпоширеніших і проблематичних захворювань ваших зубів і ясен. Він має різні форми і прояви, але завжди приносить певний і значний дискомфорт. Причинами виникнення стоматиту можуть бути самими різними, але основною з них і досить частою є недостатнє дотримання правильної гігієни ротової порожнини. Щоб уникнути необхідності лікування стоматиту, потрібно знати про правила профілактики цього неприємного захворювання. І саме з правил щоденного догляду за ротовою порожниною починається профілактика стоматиту.

Необхідно пам’ятати і про те, що достатня гігієна Вашої ротової порожнини, може стати гідною профілактикою не тільки стоматиту, але і будь-якого іншого стоматологічного захворювання. А назвати гігієну порожнини рота достатньої можна тільки тоді, коли Ви використовуєте весь комплекс інструментів по догляду за порожниною рота, який передбачає і полоскання ротової порожнини спеціальними засобами після будь-якого прийому їжі або просто перекусу, і чистку Ваших зубів, як мінімум, два рази в день, і обов’язкове використання дієвого іригатора порожнини рота, яким, наприклад, є один з самих сучасних  іригаторів, і це іригатор Silon it.

Тільки іригатор порожнини рота Silon іt зможе повноцінно і ретельно очистити Ваші зуби від всілякого нальоту, завдяки правильній спрямованості і сили потоку водного струменя. І якщо Ви будете регулярно використовувати іригатор Silon it, все важкодоступні і невидимі місця ротової порожнини будуть належним чином очищені від будь-яких різноманітних бактерій, можливих залишків їжі і слини, а це значить, що стоматит Вам не небезпечний і не загрожує. Якщо ж у Вас колись одного разу вже було присутнє таке захворювання, як стоматит, то Ви повинні пам’ятати про те, що він, іноді, може мати і рецидивуючими властивостями, особливо в періоди, коли Ваш організм виснажений або ослаблений. А в цьому випадку профілактика стоматиту повинна бути максимально ефективною і без іригатора порожнини рота в цьому випадку не обійтися.

Але, якщо на сьогодні в Вашої ротової порожнини вже присутня якась форма стоматиту, і Ви в процесі активного лікування у стоматолога і в виконанні обов’язкових домашніх правил, то Вам необхідно пам’ятати про те, що тільки правильна і повна гігієна ротової порожнини з обов’язковим використанням іригатора дозволить Вам швидко вилікувати стоматит і забути про нього назавжди.

 

1у