Основна причина здоров’я зубів – гігієна порожнини рота!

Основна причина здоров’я зубів – гігієна порожнини рота!

Всі ми любимо смачно поїсти. Однак в достатку смаків: солодощів, чіпсів, хлібобулочних виробів, і, звичайно ж, м’ясних смаколиків ми часом забуваємо про найголовніше – про гігієну порожнини рота.

Ротова порожнина людини, яким би дивним це не здалося на перший погляд, одна з найбільш густо заселених бактеріями порожнин людського тіла. Бактерії проживають практично скрізь і адаптуються під середу нашого організму так, що деяким з них навіть не потрібен кисень для життєдіяльності.

Такі «витривалі» бактерії особливо небезпечні, причому вони не тільки викликають дискомфорт, такий як неприємний запах з рота та періодичну кровотечу ясен, вони можуть привести до набагато більш турбуючих наслідків. Бактерії, накопичуючись в порожнині рота, можуть стати причиною пародонтиту – хвороби кісткової тканини, і як наслідок втрати зуба. Також, за відсутності належного догляду за зубами підвищується їх рухливість. Через це виникають проблеми з серцево-судинною і травною системою. Особливо небезпечним такий стан є для вагітних, тому що інфекція може негативно вплинути на ще ненароджену дитину.

Особиста гігієна – один з основних інструментів збереження здоров’я; практики спрямовані на гігієнічне утримання людського тіла. Практики гігієни порожнини рота хоча і відомі людству ще за античних часів, сьогодні, незважаючи на століття еволюції людської культури і техніки, залишаються так само необхідними.

Але як очистити порожнину рота максимально якісно і при цьому дістатися самих важкодоступних місць? Зубна щітка може викликати дискомфорт і навіть біль, якщо Ви вже маєте проблеми з чутливістю ясен, а зубна нитка не скрізь дістане. Навіть при відсутності больових відчуттів ці два поширених засоби очищення порожнини рота не дадуть якісного результату на 100%.

Найзручнішим і безболісним засобом підтримки гігієни зубів є іригатор – спеціальне пристосування для очищення порожнини рота струменем води. Іригатор дуже зручний для домашнього використання. Крім того, що він очистить Ваші зуби від залишків їжі, він також позбавить Вас від неприємного зубного нальоту і зробить масаж ясен, що в рази скоротить можливість їх захворювання.

 

1у