Профілактика і лікування ясен за допомогою сучасного іригатора

Профілактика і лікування ясен за допомогою сучасного іригатора

Сучасна стоматологія розвивається неймовірно стрімкими темпами. Прекрасно підготовлені фахівці в галузі стоматології, найсучасніша стоматологічна апаратура, всілякі спеціальні засоби можуть, при Вашому на то бажанні, повернути Вашим зубам і ясен їх здоров’я і красу. Але підтримувати здоровий стан ротової порожнини і стежити за красою зубів необхідно і щодня кожній людині в його звичайної і звичного життя. Якісна і правильна гігієна ротової порожнини необхідна в повному обсязі і це означає, що доглядати необхідно не тільки за зубами, але за яснами, язиком і всіма іншими зонами порожнини рота, включаючи всі важкодоступні місця.

Тільки при комплексному очищенню ротової порожнини можливо здоров’я і зубів, і ясен, і язика, і внутрішньої сторони щік, і всіх інших поверхонь. Для цього необхідно використовувати всі сучасні засоби по догляду за порожниною рота, в тому числі і іригатори. Іригатор порожнини рота є тією єдиною механізмом, який здатний очистити і зуби, і язик, і ясна, і всі інші місця в роті, в тому числі і важкодоступні. Іригатор може не тільки очистити порожнину рота повністю механічним способом, але і здатний поліпшити стан ясен, тому що натиск струменя води іригатора надає і масажний ефект, який нормалізує процес кровообігу.

Іригатор для порожнини рота – це той домашній або офісний інструмент, який дозволить стежити за правильною і здоровою гігієною порожнини рота щодня, легко і з задоволенням, бо він не тільки корисний, але і дуже приємний у використанні. Спробуйте скористатися для догляду за яснами іригатором Silon іt і Ви, практично негайно, відчуєте, який високий з ним рівень Вашої гігієни. Щоденне застосування іригатора в процесі чистки всього рота гарантовано і повністю очистить його; навіть якщо у вас є протези і мости, коронки або імпланти.

Поява сучасного іригатора для порожнини рота, такого як іригатор Silon іt, дозволило кожній людині однаково успішно здійснювати і профілактику ясен, і прискорювати будь-яке лікування ясен.

Застосування іригатора щоденно дозволить уникнути Вам завжди неприємних, але досить частих, захворювань ясен. І сьогодні використання іригатора Silon іt можна віднести не просто до одного з найсучасніших засобів по догляду за яснами, його можна назвати головним необхідним інструментом, що дозволяє піклуватися будь-якій людині про здоров’я його ясен.

 

1у