Чому іригатор для зубів важливо використовувати з раннього віку

Чому іригатор для зубів важливо використовувати з раннього віку

Визначаючи поняття раннього віку, необхідно пам’ятати про те, що дітям дозволяється використовувати іригатор для зубів тільки з певного віку, і в інструкції використання того чи іншого іригатора дуже конкретно вказано вік дитини, коли можна починати використовувати кожен іригатор порожнини рота. І ми з Вами сьогодні будемо говорити про використання іригатора в ранньому віці саме з цього і тільки з цього моменту.

Отже, що ж дає раннє використання іригатора для зубів. Перш за все, це вироблення у дитини такою гарною звички, як обов’язкова гігієна порожнини рота. Маленький чоловічок буде вчитися пізнавати велику користь турботи про власне здоров’я.

Сучасні стоматологи сьогодні постійно заявляють про те, що поняття про гігієну Ваших зубів, яке склалося традиційно, не здатне повністю підтримувати здоров’я порожнини рота. І до таких обов’язкових атрибутів по догляду за зубами, як зубна щітка, зубна нитка, зубна паста і ополіскувач необхідно додати цікавий і вже давно відомий і популярний винахід – іригатор для зубів. Іригатор порожнини рота іноді називають гідромасажером, але це не є єдиним із його важливих властивостей. Крім масажу ясен, іригатор ретельно очистить все проміжки між зубами і так звані зубні кишені, тим самим забезпечуючи саму ретельну і повну гігієну ротової порожнини.

Іригатор для зубів дитини може використовуватися як профілактичний засіб для здоров’я зубів і стає головним помічником під час лікування ясен і зубів.

Особливо, якщо разом з іригатором використовується спеціальний гель з антибактеріальними властивостями. У ранньому віці, особливо дітям шести років, дуже важливим є контроль за станом ротової порожнини і зубів. У молочних зубів дитини не повинно бути ніяких проблем і цьому сприятиме використання іригатора. І тільки в цьому випадку постійні зуби, які виростуть після молочних, будуть дійсно здоровими. Просто вибираючи іригатори для Вашої дитини, більш уважно поставтеся до вибору іригатора порожнини рота, звернувши увагу в тому числі і на простоту його використання і безпеку.

Просто, чим менше зусиль потрібно буде застосувати при використанні іригатора порожнини рота дитиною, тим краще. І найкращим варіантом в ранньому віці може стати іригатор, який немає необхідності включати в електромережу. Спілкування дитини з простим і безпечним іригатором для зубів перетвориться в щоденну приємну процедуру, яка виключить запалення дитячих ясен, утворення неприємного і неестетичного зубного каменю, а зовнішній вигляд зубів дозволить щиро і відкрито сміятися.

 

1у