6 міфів про гігієну порожнини рота

6 міфів про гігієну порожнини рота

Що можна віднести до зовнішніх достоїнств кожного людина? Блиск в виразних очах, густі і гарне волосся, витончена гладка шия, стрункий силует, і, звичайно ж, красива відкрита посмішка з білосніжними бездоганно зубами. Кожна з перерахованих вище позицій нажила достатню кількість міфів. І сьогодні ми поговоримо про реальність і деякі міфи в області догляду за ротовою порожниною.

Міф перший

Головний спосіб гігієни порожнини рота – це чистка зубів.

Реальність: чистка Ваших зубів – це дуже важлива складова цілого комплексу догляду за порожниною рота. У комплекс по догляду повинні бути обов’язково включені способи і засоби по догляду за Вашими яснами, внутрішньою поверхнею Ваших щік і за Вашим мовою. Та це повинні бути спеціальні засоби у вигляді ополіскувачів і іригаторів для догляду за порожниною рота.

Міф другий

Якщо чистити зуби велику кількість разів, то це призведе до максимально здоровому ефекту.

Реальність: чистити зуби більше двох разів в день – не корисно, тому що це призведе до пошкодження емалі. Залиште не більше двох чисток зубів в день, а в інший час користуйтеся іригатором і ополіскувачами.

Міф третій

Всі пасти і гелі для чищення зубів мають, приблизно, однаковий ефект.

Реальність: кожна паста і кожен гель мають цілком конкретне призначення у використанні. Але, найбільш використовуваними пастами можна назвати пасти з високим вмістом антибактеріальних речовин, тому що саме бактерії є причиною всіх неприємностей в ротовій порожнині. Та одним з найефективніших засобів у боротьбі з бактеріями є іригатор порожнини рота.

Міф четвертий

Жорстка зубна щітка краще чистить зуби, ніж всі інші щітки.

Реальність: Щітка з максимально жорсткою щетиною повинна використовуватися тільки в разі рекомендацій Вашого стоматолога. При відносно здорових яснах і зубах віддавати перевагу слід щіток середнього ступеня жорсткості, при проблемних – щіток з максимально м’якою або просто м’якою щетиною. Використання іригатора порожнини рота сприятиме зміцненню ясен.

Міф п’ятий

При чищенні зубів щіткою можна обходитися без пасти.

Реальність: Цього робити не рекомендується. Чищення зубів без пасти – це всього лише механічна обробка зубів від легкого нальоту. Таку чистку найкраще замінити на очищення всієї порожнини рота іригатором порожнини рота.

Міф шостий

Якщо при чищенні зубів ясна починають кровоточити, то це від сильного натискання на них зубною щіткою.

Реальність: ясна кровоточити можуть тільки в разі, якщо вони вражені бактеріями і знаходяться в одній зі стадій їх захворювання. В цьому випадку рекомендовано застосування зубної щітки з супер м’якою щетиною, використання іригатора порожнини рота і гелів з ефектом очищення, профілактики або оздоровлення, і негайний похід до Вашого стоматолога.

 

1у