Використання іригатора під час носіння брекет-системи

Використання іригатора під час носіння брекет-системи

Брекети (або брекет-системи) здатні вдало змінити помилки природи і направити Ваш, так званий зубний прикус в правильне русло. І ось вже сьогодні Ваш лікар-ортодонт поставив Вам брекети. І з цього моменту у Вас з’явилися нові і несподівані правила поведінки, які мають на увазі здійснювати правильний догляд не просто за Вашими зубами, а ще й правильний догляд за тепер вже Вашими брекетами. І це дуже важливий і відповідальний період Вашого нового життя з брекетами, адже від грамотного, якісного, правильного і ретельного догляду за зубами і брекетами в цей час залежить результат їх застосування. І дуже важливо пам’ятати, що результатом є і Ваше здоров’я, і ​​Ваша краса.

Безумовно, після установки брекетів, Ваш стоматолог дасть корисні рекомендації по догляду за Вашою порожниною Вашого чарівного ротика з брекетами, і одним з них, обов’язково буде застосування іригатора порожнини рота. Адже саме іригатор порожнини рота дозволить Вам максимально очистити зуби з брекетами і всю порожнину рота, особливо ретельно ирригатор очистить ті проміжки між зубами і брекетами, в яких, абсолютно точно завдяки іригатору не залишиться ніяких скупчень всіляких забруднень. Тільки іригатор порожнини рота запобіжить появі можливих мікробів, які просто мріють з’явитися на Ваших зубах в тих місцях, де кріпляться брекети.

Тільки іригатор порожнини рота в комплексі з усіма іншими гігієнічними засобами, які буде рекомендувати Вам Ваш лікар, здатний забезпечити максимально ретельний і правильний догляд за порожниною рота і зубами в період носіння брекетів. Втім, лікар стоматолог-ортодонт обов’язково розробить персонально для Вас гігієнічну спеціальну програму догляду, враховуючи при цьому особливості саме Вашого здоров’я і організму в цілому. І крім використання іригатора порожнини рота, Вам будуть запропоновані й інші варіанти догляду за порожниною рота під час носіння брекетів, такі, наприклад, як регулярне і обов’язкове полоскання порожнини рота спеціальними засобами. Але, кількість обов’язкових полоскань буде відкоригована і знижено, тому що іригатор вже в процесі експлуатації має на увазі використання спеціального гелю, який повністю зросить і захистить порожнину рота.

Поява в Вашому щоденному житті сучасного іригатора порожнини рота в процесі носіння брекетів, наочно покаже Вам, що Ви отримали додаткові і нові можливості доглядати за порожниною рота повноцінно і зможете це робити тепер уже завжди, в тому числі і після зняття брекетів.

 

догляд за брекетами за допомогою іригатора