Гінгівіт і негайна боротьба з ним

Гінгівіт і негайна боротьба з ним

Ваша посмішка здатна змінити Ваше життя. Посмішка підвищує симпатію і довіру до Вас у оточуючих Вас людей. І вже одне це – привід для того, щоб мати гарні, здорові зуби і відкрито, щиро посміхатися всьому доброму, що є в світі. Але, якщо Ваші ясна починають кровоточити, а зуби жовтіють, то Вам необхідна консультація стоматолога і його допомогу. Можливо у Вас гінгівіт або по-іншому запалення ясен.

Гінгівіт, як правило, супроводжується кровотечею ясен, їх почервонінням і набряком. Гінгівіт може бути гострим або хронічним. І що стало причиною появи гінгівіту у кожної конкретної людини зможе визначити тільки його досвідчений і улюблений стоматолог – стоматолог, якому він довіряє.

А таких причин може бути безліч. І головною причиною, серед цієї множини, є недостатньо ефективний і правильний догляд за порожниною рота. Адже сьогодні недостатньо, якщо в Ваш догляд включені тільки зубна щітка і зубна паста. Необхідно пам’ятати про те, що сьогодні існують сучасні засоби з високим ступенем ефективності по догляду, які обов’язково слід використовувати в догляді за ротовою порожниною. І додатково до зубної щітки і зубної пасти повинні бути кошти для полоскання, зубна нитка, іригатор порожнини рота і антибактеріальний гель. І чим раніше Ви почнете використовувати весь комплекс по догляду за ротовою порожниною, тим ймовірність захворювання гінгівітом буде значно знижена.

Наступною причиною захворювання гінгівітом може бути наявність зубного каменю. І тому, якщо у Вас вони вже з’явилися, то їх негайно потрібно прибрати все у того ж Вашого кращого стоматолога. А потім негайно включити весь комплекс догляду за зубами і ротовою порожниною в цілому.

Третя причина, по якій може розвинутися гінгівіт – це неправильний прикус зубів. На щастя, сьогодні з цим недоліком теж легко справляється спеціальний підрозділ в стоматології – ортодонтія. І ось під час виправлення прикусу єдино можливим і правильним засобом догляду за зубами є іригатор, у якого є можливість використання спеціального гелю.

Ще однією причиною появи гінгівіту можуть бути неправильно і неякісно накладені пломби. На жаль, таке, вкрай рідко, але зустрічається. Такий період у жінки, як вагітність теж може стати причиною захворювання гінгівітом. Так званий вік підлітковий, авітаміноз, алергія, герпес, цукровий діабет, все це теж може спровокувати гінгівіт. І головними правилами в боротьбі з гінгівітом є правильна і повна гігієна порожнини рота і обов’язкові походи до стоматолога.

 

1у