Ефективна гігієна порожнини рота з іригатором Silon it

Ефективна гігієна порожнини рота з іригатором Silon it

Деякі незнання в області гігієни і обов’язкової чистоти порожнини рота можуть привести до таких серйозних захворювань ротової порожнини, як гінгівіт (або запалення ясен), в результаті появи яких ясна набувають підвищену патологічна чутливість, вони опухають і починають кровоточити. Природні і штучні навантаження на нашу порожнину рота, такі, як їжа, всілякі бактерії, куріння, здатні накопичуватися на зубах, пошкоджувати наші ясна, викликати різні захворювання, наприклад, карієс і гінгівіт. А присутність у роті дужок на зубах або ж мостів робить ще більш швидким процес накопичення хвороботворних бактерій. Маючи в наявності і користуванні такого неймовірно приємного персонального лікаря, яким є іригатор порожнини рота Silon it, легко допомогти Вашому стоматологу зберегти здоров’я Ваших зубів і ясен.

І регулярне використання іригатора порожнини рота Silon it може значно знизити ймовірність захворюваності та гінгівіту, і інших захворювань порожнини рота, Ваших зубів і ясен.

У світі високих технологій іригатор порожнини рота Silon it вважається новітньою розробкою і однією з найбільш передових на ринку міжнародних продуктів цього сегменту.

Іригатор порожнини рота – це простий і легкий в експлуатації, надійний пристрій, підключення якого можливо безпосередньо до будь-якого водопровідного крану в будь-якій точці земної кулі. Це пристрій, який за рахунок потоку звичайної води видалить наліт з Ваших зубів, прибере залишки їжі між зубами, очистить Ваші ясна і головне, поліпшить здоров’я всієї порожнини рота. Цей прилад є винаходом відомого ізраїльського стоматолога Бенджаміна Коена, до створення якого привів величезний досвід лікування пацієнтів з різними формами гінгівіту і пародонтиту.

Ефективність та безпечність іригатора Silon it була оцінена не один раз в різних наукових дослідженнях. Його переваги перед зубною ниткою, зубною пастою і зубною щіткою – очевидні. Цей прилад можна сміливо назвати вершиною стоматологічної гігієни в домашніх умовах. Саме тому, доктор Коен намагався спроектувати і розробити іригатор порожнини рота Silon it простим і зручним у використанні. І у нього це вийшло. Цей прилад існує і саме з його допомогою можна досягти максимальних результатів в плані правильної гігієни ротової порожнини. Адже тільки Silon it може проникнути в найскладніші і важкодоступні для чищення секторів Вашого рота і очистити повністю кишені ясен. А можливість додавання антимікробної гелю хлоргексидину перетворює цей прилад в ефективного захисника від можливих зубних нальотів, запалень, кровотеч і бактерій. Промивання порожнини рота хлоргексидином, та ще з одночасним активним зрошенням порожнини рота потоком води, безумовно, є найефективнішим методом профілактики такого захворювання, як гінгівіт і може використовуватися не тільки в профілактичних, але і лікувальних цілях. Гелем просто необхідно наповнити камеру, вставлену в рукоятку іригатора Silon it, і гель починає працювати разом зі струменем води, оптимізуючи позитивні впливи на Ваші ясна і зуби.

Також іригатор порожнини рота Silon it незамінний при використанні його пацієнтами з ортодонтичними апаратами, тому що саме таким людям необхідний самий ретельний і правильний підхід до питань гігієни порожнини рота. Адже наявність в порожнині рота сторонніх предметів змушує звернути ще більшу увагу на догляд за порожниною рота.

Використання іригатора Silon it не звільняє Вас від планового відвідування стоматолога. Але спільна праця: Ваша, Вашого стоматолога і Вашого домашнього іригатора Silon it – неодмінно дадуть тільки позитивний результат і збережуть Вашу гарну посмішку і здоров’я Ваших зубів. А в деяких окремих випадках за допомогою іригатора порожнини рота Silon it можна навіть вилікувати зуби і відновити кісткову тканину. І все це разом збереже для Вас повноцінну радість життя.

 

1у