Види і способи очищення всіляких зубних відкладень

Види і способи очищення всіляких зубних відкладень

Зубні відкладення, незважаючи на те, що вони є продуктом природних процесів, що відбуваються в порожнині рота, надають подразнюючу дію на цю порожнину і, тому, їх необхідно видаляти методами і способами різних видів очищення ротової порожнини. Очищення від зубних, самого різного походження, відкладень може бути хімічним і механічним. При виборі способу і виду очищення зубних відкладень, найчастіше, орієнтуються на те, які це відкладення: тверді або м’які. М’які відкладення на зубах утворюються в результаті впливу на зуби їжі, слини і мікроорганізмів порожнини рота. І якщо їх не видаляти і не очищати від них ротову порожнину своєчасно, то вони перетворяться в тверді, які прийнято називати зубним каменем.

У кожної людини завжди є можливість не допустити формування ніяких відкладень, якщо використовувати всі сучасні методи і засоби по догляду за порожниною рота і відвідувати стоматолога не рідше одного разу в шість місяців, а краще – один раз в чотири місяці, для здійснення професійного очищення зубів. Існує два основні методи очищення зубів: хімічний та механічний. Засоби для хімічної чистки зубних всіляких відкладень мають як правило форму досить густого гелю. Цей метод дуже простий: гель наноситься безпосередньо на зуби, залишається на них кілька секунд або хвилин, а потім просто знімається спонжем з вати, після чого зуби ретельно промиваються водяним струменем.

Метод очищення зубів механічний ще називають мануальним або ж ручним. При використання цього методу наліт на зубах знімається за допомогою спеціальної стоматологічної апаратури або ж стоматологічних інструментів. Механічний метод очищення має кілька способів, наприклад, класичний, який на сьогодні визнаний дещо застарілим, спосіб чистки спеціальними швидко обертаючимися щіточками з використанням стоматологічної професійної пасти, спосіб чистки із застосуванням струменево-порошкового стоматологічного апарату і ультразвукової спосіб чистки зубних відкладень.

Але, будь-який процес видалення зубних нальотів і відкладень – це не тільки кілька хворобливе і досить неприємне захід, це ще й, іноді, коштовна процедура. І тому найкраще забезпечити себе всіма засобами, щодня необхідними для правильного догляду за зубами і ротовою порожниною в цілому. І пам’ятайте, що іригатор порожнини рота займає домінуючу позицію в списки всіх засобів по догляду за зубами. Але, бажано придбати сучасний, зручний у використанні, дієвий, і який має демократичну ціну, іригатор порожнини рота, а всім цим характеристикам відповідає іригатор Silon it.

Використовуйте тільки рекомендовані способи і методи очищення зубних відкладень!

 

1у