Догляд за зубами під час вагітності за допомогою іригатора

Догляд за зубами під час вагітності за допомогою іригатора

Чи знаєте Ви про те, що вагітним жінкам необхідний особливо ретельний догляд за зубами? Адже саме в цей період життя змінюється максимально стан зубів і порожнини рота в цілому. Саме в цей період починає активно атакувати порожнину рота пародонтоз і карієс. І саме в цей період можуть з’явитися болючі неприємні відчуття в роті і, навіть, деяка кровоточивість. Часте використання зубної щітки в цей період можна сміливо відкласти і починати використовувати іригатор для порожнини рота. І неприємні відчуття миттєво зникнуть, а ясна перестануть кровоточити, адже ясна отримуватимуть періодичний корисний масаж водяним струменем з додаванням корисного для них гелю, і все це буде сприяти суттєвому покращенню стану ясен і зубів. І тоді зовсім зникне з ужитку нікому не потрібне, нібито старовинне, поняття, що під час вагітності жінка може втратити здоров’я зубів.

Милі вагітні жінки, Вам залишається пам’ятати сьогодні лише про те, що вагітність прикрашає кожну жінку. І ми з Вами живемо в сучасному світі, коли вся промисловість включає в свої розробки всіх необхідних для вагітних новинки. Для Вас провідні світові бренди відшивають найкрасивішу, зручний одяг і взуття, кухарі всього світу готують найкориснішу і багату потрібними Вам вітамінами їжу, виробники автомобілів випускають автомобілі з зручними для Вас функціями, а стоматологи з особливою ретельністю контролюють стан Ваших зубів і нагадують Вам про те, що і іригатор порожнини рота створювався для того, щоб стан Вашої ротової порожнини в період вагітності було бездоганним.

Сьогодні майбутня мама гарантовано і легко може зберігати і підтримувати всю порожнину рота в здоровому стані і допомогти їй зробити це максимально правильно і комплексно може використання іригатора порожнини рота. І тоді кожній вагітній жінці будуть вже не страшні ті зміни в її організмі, які відбуваються в процесі вагітності, у неї просто не буде проблем стоматологічних, що не буде відчутних змін в яснах і вагітність не позначиться на здоров’ї і стані зубів. Використання іригатора порожнини рота під час вагітності захистить не тільки зуби майбутньої мами, але і забезпечить надійний захист ротової порожнини жінки після пологів, адже процеси, запущені під час вагітності, будуть «переслідувати» вже молоду маму ще вісім довгих місяців. І в цей період, також важливий ретельний догляд за зубами вагітним і догляд за порожниною рота з обов’язковим використанням іригатора.

 

догляд за зубами вагітним