Сучасна ортодонтія

Сучасна ортодонтія

По суті ортодонтія – це досить молодий розділ сучасної стоматології, що постійно розвивається. Хоча дуже багато стоматологів стверджують, що з зачатками і корінням ортодонтії були знайомі ще глибоко стародавні лікарі. Сучасна ортодонтія – це використання методів, які відрізняються від традиційних методів стоматології. Сучасна ортодонтія розробляє методи діагностики зубощелепних всіляких аномалій, розробляє способи їх профілактики, до речі, одним із способів профілактики ортодонтія пропонує використання іригатора для порожнини рота.

Сьогодні ортодонтія в своєму арсеналі має безліч і способів лікувань цих аномалій. Виправляє положення зубів, відновлює форми дуг, виправляє прикус, відновлює естетичну привабливість і правильні функції всієї зубощелепної системи. До речі, всі ці виправлення, в кінцевому підсумку, позитивно впливають на нормальний розвиток організму в цілому.

Ортодонтія пік свого розвитку отримала в кінці двадцятого століття. І саме тоді ж було розроблено спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє проводити аналізи і дослідження на найвищому рівні. Сьогодні, як то кажуть на чолі кута в ортодонтії коштує таке поняття, як індивідуальна оптимальна норма. Саме до неї прагнуть фахівці ортодонтії в своїй роботі. І це поняття враховує естетичні, здорові і функціональні аспекти. Сьогодні ортодонтія дуже популярна, так як в світі величезна кількість різноманітних і поширених аномалій, пов’язаних і з зубами, і з щелепами.

Основними напрямками в галузі ортодонтії сьогодні прийнято вважати такі як ортодонтія профілактична у дітей. Саме з дитячого віку виявлена ​​аномалія набагато легше виправляється. Наступний напрямок з ряду основних – це спеціалізоване і повне лікування аномалій у дітей, і це може бути, наприклад, зміна прикусу. Третім напрямком прийнято вважати підготовчий етап перед лікуванням дорослого населення. Четверте – відповідно саме лікування пацієнтів дорослих. П’ятим напрямком вважається період реабілітації після лікування. І на кожному етапі, в процесі догляду за порожниною рота, пацієнтам рекомендується використання іригатора. І першими фахівцями в ортодонтії, які звернули найпильнішу увагу на іригатори порожнини рота, були фахівці з клінік Ізраїлю.

 

1у