Співробітництво

Silon it — іригатор ціна якого радує усіх.

Ми є офіційним і ексклюзивним дистриб’ютором продукції Silon it на території України. Тому, співпрацюючи з нами, Ви отримуєте можливість придбати іригатор Silon it, що називається «з перших рук», без будь-яких посередників, а значить, на вартість нашого іригатора не поширюються посередницькі накрутки і ціна іригатора залишається незмінною і найпривабливішою для кінцевого покупця. Всім нашим партнерам ми пропонуємо, передбачені для співпраці, знижки на вартість іригатора. На іригатор ціни різняться, у нас найпривабливішу пропозицію для партнерів. Тому, з нами дуже зручно співпрацювати як великим мережам продажів, так і невеликим дилерам.

Крім цього, наша фірма організовує рекламну підтримку всім нашим партнерам. Партнерська рекламна підтримка включає в себе надання кожному нашому партнеру весь пакет рекламних матеріалів, а саме:

  1. Всілякі рекламні матеріали в електронному вигляді.
  2. Печатну рекламну продукцію у вигляді буклетів, листівок, візиток.
  3. Розміщення на наших сайтах контактної інформації наших партнерів.

Працюючи з нашими партнерами, ми забезпечуємо оперативне і якісне сервісне і гарантійне обслуговування покупцям іригатора Silon it.

Silon it — іригатор ціна якого сподобається Вашим клієнтам і принесе прибуток Вам.

Ми забезпечуємо технічну підтримку для Вас, як партнерів, і Ваших клієнтів, які придбали іригатор Silon it безпосередньо у Вас. І це означає, що після покупки у Вас іригатора Silon it, ми готові консультувати і вирішувати всі питання, пов’язані з експлуатацією іригатора Silon it, безпосередньо з Вашими покупцями, тому що Ваші покупці і клієнти, також є і нашими, і ми несемо відповідальність за комфортну і безперебійну експлуатацію іригатора Silon it. А наша турбота про партнерів дозволить їм зосередитися на нових обсягах продажів і на отриманні гідного прибутку.

Silon it — іригатор ціни якого прийнятні для Ваших клієнтів з України.

Стати нашим партнером дуже просто. Ви заявляєте про свою готовність співпрацювати з нами будь-яким, зручним для Вас способом і ми негайно обговорюємо з Вами деталі цієї співпраці і починаємо працювати. Silon it це іригатор, ціна на який формується нами з урахуванням потреб ринку і платоспроможності покупців.

Ми запрошуємо до співпраці всіх бажаючих і завжди раді бачити нових партнерів в нашій надійної і дружній команді.

іригатор Silon it співробітництво

Відправити заявку щодо співробітництва

[contact-form-7 id=”3332″]

Обратная связь

Форма заказа

Кол-во наборов Silon It
Кол-во дополнительных насадок
Кол-во упаковок Silon Gel
Способ оплаты *
Сумма к оплате: 0 грн.

 
© 2018 Ирригатор Silon It