Переваги іригатора Silon it, який легко підключити до будь-якого крана

Переваги іригатора Silon it, який легко підключити до будь-якого крана

До іригатора порожнини рота необхідно правильно ставитися. Це не єдиний засіб гігієни ротової порожнини, це додаткове, але необхідний засіб по догляду, і в сучасному світі його відсутність в Ваших санвузлах розглядається як моветон.

Основний і важливим завданням іригатора є механічне високоякісне очищення всієї порожнини рота повністю від можливих залишків їжі і м’якого нальоту на зубах. І з цим завданням чудово справляється ірригатор Silon іt, завдяки виразно розрахованому напору водного струменя іригатора. Але цей іригатор має і інші можливості, такі, наприклад, як здоровий масаж ясен.

Переваги іригатора Silon it

Але гідності іригатора Silon it не закінчуються вище переліченими його можливостями. Перевагами іригатора Silon it є і те, що він прекрасно працює без якого б то не було джерела енергії, його досить просто встановити на носику крана. І тому, він зручний і для домашньої експлуатації, і для офісного використання, його також можна взяти з собою у відрядження або в подорож. Він легкий і компактний, він один з найбільш витончених іригаторів за розміром, він не займає багато місця, а його дизайн легко вписується в будь-який художній та інтер’єрне оформлення ванною або туалетної кімнати.

Встановлюючи іригатор в санвузлі з дорогою і добре продуманої обробкою, немає необхідності зіпсувати її всілякими дірками для кріплення. Не потрібно організовувати і пошуки найближчої електричної розетки або іншого джерела енергії. І навіть якщо в подорожі Вам доведеться користуватися ванною кімнатою, в якій відсутні розетки, Ви будете точно впевнені в тому, що ніщо не порушить Вашого комфортного і звичного догляду за зубами, бо Ви зробили правильний вибір і вибрали для себе іригатор порожнини рота Silon it. Крім усього іншого цей іригатор абсолютно безпечний.

Іригатор Silon іt ніколи не зможе травмувати Ваші ясна, адже сила його струменя має регульований контроль. Він безшумний, і тому процедура очищення ротової порожнини не супроводжуватиметься ні шумом, ні гудінням. Іригатор надійний і не вимагає додаткових витрат на витрату електроенергії, його насадка глибоко очищає всі важкодоступні місця в роті. Він показаний практично всім: тим, у кого в ротовій порожнині присутні якісь – то ортодонтичні апарати і конструкції, тим, хто в даний час проходить якийсь – то стоматологічне лікування, дітям з певного віку і кожній здоровій людині. І тільки з цим іригатором можна використовувати антибактеріальний гель.