Як доглядають за порожниною рота в різних країнах

Як доглядають за порожниною рота в різних країнах

Якщо Ви були в Штатах, так прийнято говорити у іноземців про відвідини США, то Ви, швидше за все, звернули увагу на те, що американці гігієні порожнини рота приділяють величезну увагу. Перш за все це відбувається тому, що американці дуже сприйнятливі до виконання законів і рекомендацій. І якщо в Американському інституті людини стоматологічна асоціація встановила норми, що чистити обов’язково зуби необхідно двічі на день і ніяк не менше, то все американці це будуть робити обов’язково і в перебігу покладених двох хвилин. І дуже цікаво, що афроамериканці час процедури збільшують на кілька секунд. Всі американці обов’язково використовують зубну нитку перед близькістю або поцілунком. Причому, якщо один з партнерів забув це зробити, другий – обов’язково йому про це нагадає.

Особливу увагу догляду за порожниною рота приділяють греки. Вони вважають, що саме вони були родоначальниками «зубних» традицій і гідно їх підтримують. Крім цього, вони розповідають про стародавні процедури і чудеса грецької стоматології. Тільки в Греції Ви зможете почути розповідь про те, як проходили лікування всіляких стоматологічних недуг в Стародавньому світі і отримати рекомендації як можна уникнути цих недуг у сучасному світі. Греки розкажуть Вам про праці великого Гіппократа, в яких є прекрасні описи про зуби, їх формування, про те, як можна уникнути різні захворювання порожнини рота, про те, що саме Гіппократ вперше звернув увагу на те, що «… зуби псуються і руйнуються … від слизу …, … від їжі, якщо вони від природи … … неправильно розташовані в роті … ». До речі, коли чуєш подібне, то негайно хочеться скористатися іригатором і ретельно прополоскати рот. Найсмішніше те, що у мене таке бажання з’явилося, коли ми обідали з моїми грецькими знайомими: з сином і батьком, і старший з них вже в кінці обіду почав розповідати про сьому працю Гіппократа, про Аристотеля і Олександра Македонського, і про те, як впроваджувалася в життя греків оральна гігієна. Стародавні греки вважали, що мати бездоганно білі зуби – це володіти перевагою.

Італійці вважають батьківщиною регулярної ротової профілактики свою країну і стверджують, що греки навчилися дбати про порожнину рота тільки завдяки тому, що Греція деякий час була провінцією Риму. І саме вони, італійці, першими стали використовувати корундовий і кораловий порошки для чищення зубів і натирати ясна м’ятою.

Ось так, зовсім по – різному, але в той же час дуже уважно ставляться люди різних країн до гігієни порожнини рота.

 

іригатор