Як часто можна користовуватися іригатором порожнини рота?

Як часто можна користовуватися іригатором порожнини рота?

Те, що доглядати за порожниною рота необхідно – відомо всім. Давайте обговоримо і згадаємо і те, а як же правильно доглядати за порожниною рота. Адже тільки правильний догляд захистить порожнину рота від бактерій, які можуть оселитися в порожнині рота, захистити від нальоту, позбавити від неприємного запаху і зберегти зуби здоровими, білими і красивими. Зуби бажано чистити не менше двох разів на день, можна вранці і ввечері після прийому їжі. Зуби необхідно чистити не менше трьох хвилин при варіанті використання звичайної зубної щітки, не менше двох хвилин – якщо використовувати електричну зубну щітку.

Найправильніший варіант – чистка ротової порожнини після кожного перекусу або прийому їжі. І ось в цьому варіанті найрозумніше купити іригатор порожнини рота і користуватися саме їм. І на питання як часто можна користуватися іригатором, відповідь така ж: після кожного прийому їжі або перекусу. І в цьому випадку можна залишити варіант чищення зубною пастою і зубною щіткою тільки один раз, якщо Вам, наприклад, подобається сама процедура. Якщо Ви вирішили купити іригатор порожнини рота, то Ви легко зможете видаляти відкладення і наліт в міжзубному просторі з його допомогою, а зубну нитку використовувати тільки тоді, коли Ви перебуваєте поза Вашого будинку або офісу.

Придбати іригатор порожнини рота можна і в разі, якщо Ви хочете, щоб був ідеально чистим і язик. І в цьому випадку відповіддю на питання: як часто можна користуватися іригатором, відповідь буде така: стільки разів, скільки Вам необхідно, але не рідше двох разів на день. І тоді Вам тільки в самих рідкісних випадках можуть знадобитися спеціальні пристосування для чищення язика і то тільки тому, що Ви не хочете відмовлятися від цих звичних предметів.

Купити іригатор порожнини рота – це значить придбати в ту ж мить весь комплекс по догляду за порожниною рота, який можна використовувати і окремо для кожної процедури. І кожна з них доставить Вам максимум задоволення і користі.

Іригатор порожнини рота показаний всім, в тому числі і тим, хто має імпланти, коронки, брекети і протези. Іригатори необхідні для профілактики хвороб і кровоточивості ясен, для попередження розвитку пародонтозу і карієсу. Відповіді на питання як користуватися і як часто можна користуватися іригатором Ви отримаєте в інструкції виробника до конкретного іригатора. Іригатор служить не заміною, а необхідним додатковим і обов’язковим елементом в правильному і сучасному догляді за порожниною рота.

 

як часто можна користуватися іригатором