Прилад іригатор для зубів «Silon it» промиває порожнину рота за допомогою тонкого спрямованого струменя води. Водяний струмінь іригатора для зубів «Silon it» – це найдосконаліший у світі «Water Jet». Він масажує ясна, промиває зубодесневі кишені, видаляє залишки їжі, що накопичуються між корінням зубів і яснами і на зубному нальоті, а так само руйнує сам зубний наліт, який сприяє утворенню карієсу.

Іригатор для зубів Silon it ефективність доведена

У разі запалення можна і навіть потрібно додавати в іригатор для зубів «Silon it» бактерицидний засіб.

Іригатор для зубів Silon it був розроблений і виробляється в Ізраїлі. Іригатор для зубів забезпечує якісний і правильний догляд за порожниною Вашого рота. А догляд за порожниною рота не просто важливий, а й обов’язково необхідний для підтримки і здорових зубів і зубів, що знаходяться в процесі лікування. Ваші здорові зуби і ясна – це запорука здоров’я всього Вашого організму.

Іригатор для зубів неможливо замінити ніякої зубною щіткою, ніякої зубною ниткою, ніякої зубною пастою і ніяким звичайним полосканням водою або рідинами. Тільки іригатор для зубів допоможе Вам досягти тих бажаних результатів в повноцінному догляді за порожниною рота і підвищити до максимуму якість очищення зубів і ясен абсолютно у всіх місцях, в тому числі і в важкодоступних. Важкодоступними місцями, з якими легко справляється іригатор для зубів, вважаються міжзубні проміжки, складки борозенки фізіологічної в яснах, пришийкова частина різних коронок або, наприклад, патологічні кишені в яснах.